11 listopada w Grębowie odbyły się uroczyste obchody Święta Niepodległości. Wydarzenie rozpoczął przemarsz spod Gminnego Centrum Kultury na amfiteatr. W kolejnej części zaprezentowano program artystyczny. Wszyscy obecni na tym wydarzeniu wspólnie śpiewali pieśni przy Ognisku Patriotycznym.
Wycieczka – Rytwiany i Kurozwęki
1 tydzień temu







0 komentarze:
Prześlij komentarz